Farby i akcesoria malarskie renomowanych marek

Mój koszyk

WZORZEC KOLORÓW ŚNIEŻKA SATYNOWA

W magazynie
Sku:
gru_sniezka_wzorzec-satynowa
Producent:
ŚNIEŻKA

WZORZEC KOLORU to nic innego jak kolor do testowania. Praktyczny, poręczny arkusz papieru wymalowany oryginalną farbą danego koloru. Arkusz ten można zabrać ze sobą do sklepu z podłogami, meblami, itd. czy do domu, aby naocznie przekonać się, czy wybrany kolor dobrze wygląda w pomieszczeniu, oraz mieć przy sobie podczas zakupów związanych z doborem elementów aranżacji.

W tym miejscu możesz zakupić wzorce kolorów farb Śnieżka Satynowa w każdym z dostępnych kolorów.

0,99 zł

WYBIERZ OPCJE PRODUKTU:

  • Szczegóły
  • Więcej informacji

Wzorzec kolorów farb lateksowych Śnieżka Satynowa

Największe dylematy związane z malowaniem ścian dotyczą wyboru… koloru farby. Trudność polega na tym, że często nie potrafimy wyobrazić sobie pomieszczenia, które mamy zamiar odnowić, w danej barwie. Remedium na to są WZORCE KOLORÓW, które możesz zabrać ze sobą w dowolne miejsce (do sklepu, do domu, itd.).

WZORZEC KOLORU to nic innego jak kolor do testowania. Praktycznym, poręczny arkusz papieru wymalowany oryginalną farbą, który można zabrać ze sklepu do domu, aby naocznie przekonać się, czy wybrany kolor dobrze wygląda w pomieszczeniu, oraz mieć przy sobie podczas zakupów związanych z doborem elementów aranżacji. W tym miejscu możesz zakupić wzorce kolorów farb Śnieżka Satynowa w każdym z dostępnych kolorów.


Farba lateksowa ŚNIEŻKA SATYNOWA

Śnieżka Satynowa to lateksowa farba do wnętrz wyprodukowana przy wykorzystaniu innowacyjnej technologii Teflon™ surface protector oraz najwyższej jakości żywic i pigmentów. Farba przeznaczona jest do dekoracyjno-ochronnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń.

Zalety farby lateksowej ŚNIEŻKA SATYNOWA

  • prosta aplikacja
  • łatwość usuwania powstałych zabrudzeń
  • doskonałe krycie powierzchni
  • wysoka odporność na szorowanie.


Paleta kolorów ŚNIEŻKA SATYNOWA


Zastosowanie farby lateksowej ŚNIEŻKA SATYNOWA

ŚNIEŻKA SATYNOWA to produkt przeznaczony do dekoracyjnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń, zarówno z zapraw cementowych, cementowo-wapiennych, gipsowych, cegły, płyt gipsowo-kartonowych, drewnianych, drewnopochodnych oraz tapet, również tych z włókna szklanego.

ŚNIEŻKA SATYNOWA - JAK STOSOWAĆ

Poniżej kilka kluczowych informacji na temat aplikacji Śnieżki Satynowej.

Metody: pędzel, wałek, natrysk.
Rozcieńczenie: w razie potrzeby rozcieńczyć maksymalnie 10% wodą.
Warunki aplikacji: wszystkie powierzchnie przeznaczone do malowania muszą być suche, temperatura powietrza nie może być niższa niż +10°C i nie wyższa niż +30°C, a wilgotność względna powietrza poniżej 70%.
Malowanie: przed przystąpieniem do malowania farbę należy dokładnie wymieszać. W zależności od chłonności podłoża należy nałożyć 1-2 warstwy ŚNIEŻKA SATYNOWA za pomocą pędzla, wałka lub metodą natrysku. Dla kolorów o szczególnie słabej sile krycia może nastąpić konieczność nałożenia dodatkowych warstw.
Czas schnięcia: w temperaturze +23°C, przy wilgotności względnej powietrza 50%, farba schnie ok. 2 h. Między nakładaniem kolejnych warstw należy zachować co najmniej 2-3 h odstępu czasu.
Wydajność: do 14 m²/L przy jednokrotnym malowaniu.


Producent farb i lakierów Śnieżka S.A. - informacje o producencie

ŚNIEŻKA to jeden z czołowych producentów na polskim rynku farb i lakierów. Marka od 30 lat dostarcza wysokiej jakości produkty, wyznacza trendy, inspiruje i dynamicznie się rozwija.

Więcej informacji
Marki ŚNIEŻKA
Seria Satynowa
Jednostka miary szt.
Dostawa 24 godziny