Farby i akcesoria malarskie renomowanych marek

Mój koszyk

Tester - Próbka Beckers Designer Colour

W magazynie
Sku:
gru_beckers_tester-designer-colour
Producent:
BECKERS

Beckers Designer Colour to wysokiej jakości, wodorozcieńczalna farba lateksowa do wnętrz. Pozostawia matowy efekt wykończenia.

Sprzwdź pełną ofertę  farb z serii Beckers Designer Colour w naszym sklepie:

- Farby Beckers Designer Colour 2,5L

- Farby Beckers Designer Colour  5L

Wszystkie potrzebne Narzędzia do malowania znajdziesz klikając tutaj

Aby zobaczyć pełną ofertę farb marki Beckers kliknij tutaj.

2,99 zł

WYBIERZ OPCJE PRODUKTU:

  • Szczegóły
  • Więcej informacji

Testery kolorów farb BECKERS DESIGNER COLOUR

BECKERS DESIGNER COLOUR to wysokiej jakości, wodorozcieńczalna farba lateksowa.

  • Zapewnia piękne, matowe wykończenie
  • Tworzy powłokę odporną na mycie wodą z dodatkiem detergentu
  • Wyróżnia się dobrym kryciem i trwałością koloru
  • Nie wydziela nieprzyjemnego zapachu podczas nanoszenia i schnięcia
  • Farbę łatwo się rozprowadza, nie chlapie w trakcie aplikacji
  • Farba BECKERS DESIGNER COLOUR jest rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne. Rekomendacja Polskiego Towarzystwa Alergologicznego dotyczy produktu po całkowitym wyschnięciu pomalowanej powierzchni i dokładnym wywietrzeniu pomieszczenia.
  • Dodatkowo spełnia rygorystyczne, europejskie normy odnośnie emisji Lotnych Związków Organicznych – 0 % LZO

Przeznaczona do dekoracyjno-ochronnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych, biurowych i użyteczności publicznej, w tym w obiektach szkolno-wychowawczych (szkoły, przedszkola itd.), obiektach służby zdrowia oraz zakładach usługowych. Można stosować do malowania takich powierzchni jak: płyty kartonowo-gipsowych, tynki cementowo-wapienne, jak również do renowacji starych wymalowań. Produkt nadaje się również do dekoracyjnego malowania betonu.

Paleta kolorów

(Uwaga: Wyświetlane kolory mogą się różnić od rzeczywistych w zależności od ekranu na jakim są wyświetlane, w związku z tym rekomendujemy zakup testerów w celu przetestowania wybranego koloru.)

 

 

Przygotowanie podłoża:

Podłoże przeznaczone do malowania musi być czyste, suche i odtłuszczone, oczyszczone z pyłu i luźno z nim związanych elementów. Usunąć pleśń oraz wszelkie zanieczyszczenia ograniczające przyczepność farby do podłoża za pomocą odpowiednich preparatów. Do wypełnienia ubytków i pęknięć w podłożu oraz wyrównania powierzchni ścian i sufitów należy zastosować odpowiednią szpachlówkę, upewnić się, czy wszystkie powierzchnie szpachlowane lub wcześniej malowane farbą z połyskiem są zmatowione. Całą powierzchnię zagruntować farbą gruntującą BECKERS DESIGNER PRIMER. W przypadku luźno związanego i chłonnego podłoża przed gruntowaniem, powierzchnię zabezpieczyć preparatem BECKERS MAX PRIMER. Powierzchnie przygotowane do malowania powinny być gładkie i o jednolitej chłonności. Taśmę malarska usuwać na „mokro”.

Aplikacja:

Metody: Pędzel, wałek, natrysk.

Rozcieńczenie: W razie potrzeby rozcieńczyć do 5% wodą.

Warunki aplikacji: Wszystkie powierzchnie malowane muszą być suche, temperatura powietrza nie może być niższa niż +5°C i nie wyższa niż +30°C, a wilgotność względna powietrza poniżej 80%.

Malowanie: Przed przystąpieniem do malowania farbę należy dokładnie wymieszać.

W zależności od chłonności podłoża należy nałożyć 2 warstwy BECKERS DESIGNER COLOUR za pomocą pędzla, wałka lub metodą natrysku.

Dla kolorów o szczególnie słabej sile krycia może nastąpić konieczność nałożenia dodatkowych warstw. 

Zaleca się stosowanie narzędzi malarskich ANZA.

Wydajność:

Do 16 m²/l przy jednokrotnym malowaniu. Wydajność w dużej mierze uzależniona jest od takich czynników, jak chłonność, tekstura podłoża, metoda aplikacji oraz kolor.

Czas schnięcia:

W temperaturze +23°C, przy wilgotności względnej powietrza 50%, farba schnie ok. 2 godziny. Między nakładaniem kolejnych warstw należy zachować co najmniej 4-godzinny odstęp czasu. Niska temperatura, podwyższona wilgotność oraz słaba wentylacja wydłużają czas schnięcia.

Sprawdź pełną ofertę marki Beckers w naszym sklepie: Farby Beckers

Więcej informacji
Marki BECKERS
Seria Designer Colour
Jednostka miary szt.
Dostawa 24 godziny