Farby i akcesoria malarskie renomowanych marek

Mój koszyk

ŚNIEŻKA SUPERMAL EMALIA OLEJNO-FTALOWA MATOWA 0,8L - WSZYTSKIE KOLORY

W magazynie
Sku:
GRU_SUPERMAL_OF_MAT08
Producent:
ŚNIEŻKA

ŚNIEŻKA SUPERMAL to produkt przeznaczony przede wszystkim do dekoracyjno-ochronnego malowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Służy do krycia powierzchni okien, mebli, drzwi, ogrodzeń oraz lamperii.

19,99 zł

WYBIERZ OPCJE PRODUKTU:

  • Szczegóły
  • Więcej informacji

ŚNIEŻKA SUPERMAL EMALIA OLEJNO-FTALOWA MATOWA 0,8L

Emalia olejno-ftalowa ŚNIEŻKA z serii SUPERMAL

Śnieżka Supermal to emalia do zastosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektów. Wyjątkowa i oryginalna formuła tworzy trwałe powłoki na materiałach drewnianych, drewnopochodnych, tynkach, materiałach metalowych oraz stalowych czy żeliwnych, które pozwalają na zachowanie idealnego wyglądu i koloru. Wysoka odporność na mycie i szorowanie sprawia, że z pomalowanych powierzchni niezwykle łatwo usunąć plamy i zabrudzenia.

 

Zalety emalii olejno-ftalowej ŚNIEŻKA z serii SUPERMAL

- prosta aplikacja

- łatwość usuwania powstałych zabrudzeń

- doskonałe krycie powierzchni

- wydajność

 

Zastosowanie emalii olejno-ftalowej ŚNIEŻKA z serii SUPERMAL

 

ŚNIEŻKA SUPERMAL to produkt przeznaczony przede wszystkim do dekoracyjno-ochronnego malowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Służy do krycia powierzchni okien, mebli, drzwi, ogrodzeń oraz lamperii.

 

 

 

Kwestie techniczne: ŚNIEŻKA z serii SUPERMAL

 

Aplikacja:

 

 

 

Metody: pędzel, wałek, natrysk.

 

Rozcieńczenie: w razie potrzeby rozcieńczyć maksymalnie 10% wodą.

 

Warunki aplikacji: wszystkie powierzchnie przeznaczone do malowania muszą być suche, temperatura powietrza nie może być niższa niż +10°C, a wilgotność względna powietrza poniżej 80%.

 

Malowanie: przed przystąpieniem do malowania farbę należy dokładnie wymieszać. W zależności od chłonności podłoża należy nałożyć 1-2 warstwy ŚNIEŻKA SUPERMAL za pomocą pędzla, wałka lub metodą natrysku. Dla kolorów o szczególnie słabej sile krycia może nastąpić konieczność nałożenia dodatkowych warstw.

 

Czas schnięcia: w temperaturze +23°C, przy wilgotności względnej powietrza 50%, farba schnie ok. 16 h. Między nakładaniem kolejnych warstw należy zachować co najmniej 24 h odstępu czasu.

 

Wydajność: do 16 m²/l przy jednokrotnym malowaniu.

 


Informacje o producencie

 

ŚNIEŻKA to jeden z czołowych producentów na polskim rynku farb i lakierów. Marka od 30 lat dostarcza wysokiej jakości produkty, wyznacza trendy, inspiruje i dynamicznie się rozwija.

 

Więcej informacji
Marki ŚNIEŻKA
Dostawa 24 godziny