Farby i akcesoria malarskie renomowanych marek

Mój koszyk

ŚNIEŻKA SUPERMAL EMALIA OLEJNO-FTALOWA MATOWA 0,2L - WSZYSTKIE KOLORY

W magazynie
Sku:
GRU_SUPERMAL_OF_MAT02
Producent:
ŚNIEŻKA

ŚNIEŻKA SUPERMAL to produkt przeznaczony przede wszystkim do dekoracyjno-ochronnego malowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Służy do krycia powierzchni okien, mebli, drzwi, ogrodzeń oraz lamperii.

 

6,99 zł

WYBIERZ OPCJE PRODUKTU:

  • Szczegóły
  • Więcej informacji

ŚNIEŻKA SUPERMAL EMALIA OLEJNO-WTALOWA POPIELATY R7023 MAT 0,2L

Emalia olejno-ftalowa ŚNIEŻKA z serii SUPERMAL

Śnieżka Supermal to emalia do zastosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektów. Wyjątkowa i oryginalna formuła tworzy trwałe powłoki na materiałach drewnianych, drewnopochodnych, tynkach, materiałach metalowych oraz stalowych czy żeliwnych, które pozwalają na zachowanie idealnego wyglądu i koloru. Wysoka odporność na mycie i szorowanie sprawia, że z pomalowanych powierzchni niezwykle łatwo usunąć plamy i zabrudzenia.

 

Zalety emalii olejno-ftalowej ŚNIEŻKA z serii SUPERMAL

- prosta aplikacja

- łatwość usuwania powstałych zabrudzeń

- doskonałe krycie powierzchni

- wydajność

 

Kolor emalii olejno-ftalowej ŚNIEŻKA z serii SUPERMAL 

 

Biały połyskBiały matKremowy połyskKość słoniowa połyskŻółty połyskPomarańczowy połyskOrzech jasny połyskWiśniowy połyskBrązowy połyskBrązowy czekoladowy połyskMahoń połyskZielony połyskZielony miętowy połyskSeledynowy połyskSzary jasny połyskPopielaty połyskNiebieski połyskNiebieski ciemny połyskCzarny połyskCzarny mat

 

 

Zastosowanie emalii olejno-ftalowej ŚNIEŻKA z serii SUPERMAL

 

ŚNIEŻKA SUPERMAL to produkt przeznaczony przede wszystkim do dekoracyjno-ochronnego malowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Służy do krycia powierzchni okien, mebli, drzwi, ogrodzeń oraz lamperii.

 

 

 

Kwestie techniczne: ŚNIEŻKA z serii SUPERMAL

 

Aplikacja:

 

 

 

Metody: pędzel, wałek, natrysk.

 

Rozcieńczenie: w razie potrzeby rozcieńczyć maksymalnie 10% wodą.

 

Warunki aplikacji: wszystkie powierzchnie przeznaczone do malowania muszą być suche, temperatura powietrza nie może być niższa niż +10°C, a wilgotność względna powietrza poniżej 80%.

 

Malowanie: przed przystąpieniem do malowania farbę należy dokładnie wymieszać. W zależności od chłonności podłoża należy nałożyć 1-2 warstwy ŚNIEŻKA SUPERMAL za pomocą pędzla, wałka lub metodą natrysku. Dla kolorów o szczególnie słabej sile krycia może nastąpić konieczność nałożenia dodatkowych warstw.

 

Czas schnięcia: w temperaturze +23°C, przy wilgotności względnej powietrza 50%, farba schnie ok. 16 h. Między nakładaniem kolejnych warstw należy zachować co najmniej 24 h odstępu czasu.

 

Wydajność: do 16 m²/l przy jednokrotnym malowaniu.

 


Informacje o producencie

 

ŚNIEŻKA to jeden z czołowych producentów na polskim rynku farb i lakierów. Marka od 30 lat dostarcza wysokiej jakości produkty, wyznacza trendy, inspiruje i dynamicznie się rozwija.

Więcej informacji
Marki ŚNIEŻKA
Dostawa 24 godziny