Farby i akcesoria malarskie renomowanych marek

Mój koszyk

ŚNIEŻKA MOJE DEKO EMALIA AKRYLOWA 125 ml - WSZYSTKIE KOLORY

W magazynie
Sku:
gru_sniezka_moje_deko_125
Producent:
ŚNIEŻKA
Śnieżka "Moje Deko", to seria farb, przeznaczona do dekoracyjno-ochronnego malowania drewna, materiałów drewnopochodnych, tynków oraz elementów stalowych i żeliwnych użytkowanych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.
12,99 zł

WYBIERZ OPCJE PRODUKTU:

  • Szczegóły
  • Więcej informacji

ŚNIEŻKA MOJE DEKO EMALIA AKRYLOWA 125 ml 

Śnieżka "Moje Deko", to seria farb, przeznaczona do dekoracyjno-ochronnego malowania drewna, materiałów drewnopochodnych, tynków oraz elementów stalowych i żeliwnych użytkowanych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, takich jak: drzwi, okna, meble itp. Rekomendowana do malowania zabawek i elementów wyposażenia placów zabaw oraz drobnych elementów dekoracyjnych.

Emalia Śnieżka Moje Deko charakteryzuje się funkcjonalnością i łatwym użyciem. Jednym produktem możemy pomalować każdy rodzaj powierzchni – od metalu, po drewno, na betonie kończąc. Ponadto zapewniają one doskonałe krycie i dobrą przyczepność do podłoża. Dzięki poręcznym opakowaniom emalii (o pojemności 125 i 250 ml) malowanie będzie jeszcze przyjemniejsze i prostsze.W kolekcji są też dostępne produkty pomocnicze, jak gąbki ścieralne, pędzle czy zestawy malarskie.

Śnieżka Moje Deko to szybki i prosty sposób na nadanie pomieszczeniom niepowtarzalnego charakteru. Odnawianie mebli, malowanie doniczek czy personalizowanie popularnych i tanich dodatków to nie tylko świetna zabawa, a również dobry sposób na oszczędność. Teraz można niemal bez ograniczeń zmieniać dekoracje w zależności od pory roku, święta, okazji, a nawet… humoru!

Zalety:

łagodny zapach,
łatwa aplikacja,
wodorozcieńczalna,
szybkie wysychanie,
odporność na działanie czynników atmosferycznych,
zwiększona trwałość powłoki,
doskonałe krycie i przyczepność do podłoża,
bezpieczna dla dzieci - spełnia wymagania norm PN-EN 71-2 i PN-EN 71-3 "Bezpieczeństwo zabawek".

Parametry techniczne:

Wydajność: do 12 m2/l przy jednokrotnym malowaniu
Opakowania: 125 ml, 250 ml
Dostępne kolory: 20 kolorów
Sposób nanoszenia: pędzel, wałek

Więcej informacji
Marki ŚNIEŻKA
Dostawa 24 godziny