Farby i akcesoria malarskie renomowanych marek

Mój koszyk
BECKERS

BECKERS

Farby Beckers do dekoracji i profesjonalnej ochrony

Produkty Beckers służą do dekoracyjno-ochronnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń (Designer Colour Beckers, Designer Collection Beckers), wśród nich są farby szczególnie rekomendowane do stosowania w kuchni i łazience (Designer Kitchen Bathroom Beckers), a także grunty do ścian i sufitów (Designer Primer Beckers). Farby Beckers są bezpieczne dla alergików, idealne do pokoju dziecka.

Farby Beckers to oryginalna kompozycja kolorów

Beckers ma zachwycające kolory: kilkadziesiąt inspirujących barw, dzięki którym malowanie urasta do rangi sztuki. Dzięki takim barwom rodzą się najlepsze pomysły na wnętrza, w każdym stylu. By remont był udany, proponujemy tester kolorów. Zainspiruj się:

- Designer Colour Beckers (60 eleganckich i szlachetnych kolorów: Cleopatra, Burgudny itp.).
- Designer Collection Beckers (25 kolorów w modnym stylu skandynawskim).
- Designer Kitchen Bathroom Beckers (17 ciekawych kolorów np. egzotyczny odcień żółci z dalekich krajów w Twojej kuchni).

Beckers to marka, która odkrywa potencjał koloru

Beckers logo, farby Beckers

Beckers ma niesamowite pomysły na malowanie, od wielu lat wydobywa najpiękniejsze barwy, pokazuje światu najlepsze aranżacje, ze szlachetnymi kolorami. Poza tym dba nie tylko o dekorację wnętrz, ale tak ważną profesjonalną ochronę niemal wszystkich powierzchni. Producent ma w ofercie, oprócz farb do ścian i sufitów także: emalie do drewna i metalu, lakiery i bejce do drewna. Farby Beckers stworzone na bazie ekologicznych, certyfikowanych receptur to duet wysokiej klasy, łączący piękno i wysoką jakość. Są bezpieczne dla dzieci i alergików (pozbawione alergenów i substancji szkodliwych). Farby Beckers posiadają rekomendacje Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, wyróżnione są znakiem Nordic Ecolabel i reklamowane przez Szwedzkie Towarzystwo Astmy i Alergii.

Wybierz idealny produkt dla siebie spośród dużej bazy farb do ścian, z równie bogatą paletą kolorów. Zobacz farby do ścian »

Zobacz farby w użyciu, porady ekspertów, niesamowitą kompozycję barw, inspiracje jak wybrać kolor, poradnik malowania, pomysły na malowanie. Wybierz coś dla siebie »

Rozwiń, by dowiedzieć się więcej

Produkty 3

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Filtruj produkty
  1. BECKERS DESIGNER COLLECTION - Wszystkie kolory 2,5L

    BECKERS DESIGNER COLLECTION - Wszystkie kolory 2,5L

    85,90 zł
  2. BECKERS DESIGNER COLLECTION - Wszystkie Kolory 0,1L

    BECKERS DESIGNER COLLECTION - Wszystkie Kolory 0,1L

    9,99 zł

Produkty 3

na stronę
Ustaw kierunek malejący