Farby i akcesoria malarskie renomowanych marek

Mój koszyk

Primacol Środrk Do Usuwania Cementu Zapraw 1L

W magazynie
Sku:
s7.495CPC00112
Producent:
PRIMACOL

Środek do usuwania cementu i zapraw to preparat do usuwania pozostałości po zaprawach cementowych i wapiennych, zaprawach klejowych, plam z rdzy oraz białych nalotów i wykwitów wapiennych.

12,99 zł
  • Szczegóły
  • Więcej informacji

PRIMACOL ŚRODRK DO USUWANIA CEMENTU ZAPRAW 1L

Środek do usuwania cementu i zapraw to preparat do usuwania pozostałości po zaprawach cementowych i wapiennych, zaprawach klejowych, plam z rdzy oraz białych nalotów i wykwitów wapiennych. Nadaje się do czyszczenia płytek ceramicznych, klinkierowych, kamiennych, betonowych, kostki brukowej, odpornych na działanie kwasów kamieni naturalnych, takich jak np. granit, piaskowiec, kwarcyt, łupek oraz powierzchni chromowanych, stali nierdzewnej i szkła.

Sposób użycia: Przesunąć czerwoną blokadę bezpieczeństwa w dół. Miejsca mocno zabrudzone i grube warstwy starych zapraw nasączyć płynem bez rozcieńczania. Miejsca słabiej zabrudzone lub pokryte nalotem wapiennym wcześniej zwilżyć wodą w celu osłabienia działania środka. Czyścić za pomocą szorstkiej gąbki lub szczotki. Po zakończeniu czyszczenia powierzchnię obficie przemyć wodą. Zużycie środka zależy od stopnia rozcieńczenia oraz typu zastosowania. Po użyciu produktu umieścić blokadę w pozycji wyjściowej.

Uwaga: Środek zawiera kwasy nieorganiczne, dlatego w przypadku jakichkolwiek wątpliwości należy najpierw wykonać próbę w mało widocznym miejscu, w celu stwierdzenia czy silne działanie środka nie uszkodzi powierzchni. Nie stosować na nieodporne na kwasy kamienie takie jak marmur, trawertyn, niektóre rodzaje łupków i granitów, lastryko, bazalt i płyty cementowe. Nie stosować na aluminium.

Składowanie: Produkt przechowywać w szczelnie zamkniętym, oryginalnym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu, nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Okres trwałości: Data ważności podana na opakowaniu.

Więcej informacji
Pojemność 1L
Marki PRIMACOL
Kod Ean 5906340224227
Jednostka miary szt.
Dostawa 24 godziny