Farby i akcesoria malarskie renomowanych marek

Mój koszyk

Primacol Środek Do Usuwania Mchu I Porostów 1L

Brak w magazynie
Sku:
s7.495CPC0047
Producent:
PRIMACOL

Środek na zabrudzenia z mchu i porostów to profesjonalny środek do czyszczenia muru, betonu, kostki brukowej, płyt chodnikowych i nagrobkowych. 

15,99 zł
  • Szczegóły
  • Więcej informacji

PRIMACOL ŚRODEK DO USUWANIA MCHU I POROSTÓW 1L

Środek na zabrudzenia z mchu i porostów to profesjonalny środek do czyszczenia muru, betonu, kostki brukowej, płyt chodnikowych i nagrobkowych. Preparat również zabezpiecza pokryte powierzchnie przed ponownym pojawieniem się mchu i porostów. Środek stosuje się po rozcieńczeniu z wodą w proporcji 1:2.

Wydajność: 6 – 12m²/l

Sposób użycia: Powierzchnię wstępnie oczyścić mechanicznie za pomocą szczotki. Preparat rozcieńczyć wodą w stosunku 1:2. Płyn obficie nanosić dowolną metodą (pędzel, wałek, natrysk). Po upływie kilku godzin usunąć zabrudzenia za pomocą szczotki, gąbki lub innego narzędzia. Powierzchnię spłukać wodą. W razie potrzeby należy powtórzyć zabieg.

Uwaga: Przed dokonaniem głównego czyszczenia, należy przeprowadzić próbę na małej powierzchni, aby upewnić się, że czyszczona powierzchnia nie ulegnie przebarwieniu. Podczas stosowania środka należy używać rękawic ochronnych, a także unikać kontaktu preparatu z oczami i skórą.

Składowanie: Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze 5–30oC, w suchym miejscu, nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Okres trwałości: 24 miesiące od daty produkcji.

Więcej informacji
Pojemność 1L
Marki PRIMACOL
Kod Ean 5906340224173
Jednostka miary szt.
Dostawa 24 godziny