Farby i akcesoria malarskie renomowanych marek

Mój koszyk

Primacol Środek Do Usuwania Cementu I Zapraw Budowlanych Leon 1L

W magazynie
Sku:
s7.495CPC0001
Producent:
PRIMACOL

Leon to środek do usuwania cementu i zapraw budowlanych.

8,99 zł
  • Szczegóły
  • Więcej informacji

PRIMACOL Środek do usuwania cementu i zapraw budowlanych Leon 1L

Leon to środek do usuwania cementu i zapraw budowlanych. Szybko i skutecznie rozpuszcza nawet grube warstwy starych pozostałości po zaprawach cementowych, wapiennych i fugujących. Środek doskonale radzi sobie również z usuwaniem innych materiałów: betonu, tynku, a także rdzy.

Sposób użycia: W zależności od rodzaju zabrudzenia – rozprowadzić na podłożu gotowy płyn lub rozcieńczony wodą. Miejsca mocno zabrudzone i grube warstwy starych zapraw nasączyć płynem bez rozcieńczania, miejsca przebarwione lub słabiej zabrudzone nasączyć płynem rozcieńczonym w stosunku 1:3 do 1:10. Tak nasączone zabrudzenia pozostawić na kilka minut, żeby płyn zaczął działać, a następnie zmyć. Po zakończeniu czyszczenia całość dokładnie przemyć wodą. Zużycie środka zależy od stopnia rozcieńczenia oraz typu zabrudzenia.

Uwaga: Środek stężony o odczynie silnie kwaśnym. Stosując preparat należy używać rękawic ochronnych, okularów i odzieży ochronnej. Przed właściwym stosowaniem należy zawsze przeprowadzić próbę w mało widocznym miejscu. Płyn powoduje rozpuszczenie wszelkiego rodzaju zapraw cementowych, dlatego też zmywanie np. resztek fugi z powierzchni cementowych może powodować wymycie powłoki cementowej. Nie zaleca się stosowania preparatu do czyszczenia płytek nieodpornych na kwas, takich jak: marmur, emalia itp., gdyż może on powodować przebarwienia powierzchni.

Składowanie: Produkt przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze 5–30oC, w suchym miejscu, nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Okres trwałości: 36 miesiący od daty produkcji.

Więcej informacji
Pojemność 1L
Marki PRIMACOL
Kod Ean 5907808083790
Jednostka miary szt.
Dostawa 24 godziny