Logowanie lub rejestracja
Farby i akcesoria malarskie renomowanych marek
882 753 683
wysylka-dzis
darmowa-dostawa-40zl
zwrot-40-dni
top-producenci

Primacol Podkład Grunt-Ochronny 3L

Cena: 45,66 zł 45.66
ilość - +
Producent: PRIMACOL
Kod produktu: s7.495CDE0601
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny

Opis

PRIMACOL PODKŁAD GRUNT-OCHRONNY 3L

Podkład Gruntujący jest gotowym do użytku wodnym roztworem kopolimeru styrenowo-akrylowego, bez dodatku plastyfikatorów i rozpuszczalników. Tworzy warstwy oraz doskonałą odporność na wodę i alkalia, zabezpiecza efekty dekoracyjne, wzmacnia podłoże i pozwala radykalnie zmniejszyć materiały użyte do dekoracji. Nie zmydla się, przepuszcza parę wodną, nadaje się do stosowania na suchym podłożu. Warstwa emulsji po wyschnięciu jest przezroczysta. Środek jest niepalny, może być stosowany w pomieszczeniach bez okien.

Przygotowanie podłoża: Podłoże powinno być suche, pozbawione kurzu, tłuszczów, wosków i różnego rodzaju zabrudzeń. Resztki farb i tynków oraz inne niezwiązane z podłożem warstwy należy usunąć.

Sposób użycia: Produkt gotowy do bezpośredniego stosowania. Szczególnie polecany jest na następujące podłoża: tynki, szpachle, beton, płyty gipsowo-kartonowe, tynki i pasty dekoracyjne. Emulsję nanosi się na podłoże w postaci nie rozcieńczonej, jednokrotnie wałkiem lub pędzlem równomierną warstwę. Na podłożach bardzo chłonnych i  zmurszałych emulsję można nanieść jeszcze raz, poprzecznie do pierwszej warstwy. Nie stosować w temperaturze poniżej 5ºC. Użytkowanie powierzchni należy rozpocząć nie wcześniej niż po 24h od nałożenia emulsji.

Składowanie: Produkt należy przechowywać w temperaturze 5o-30oC w ciemnym, suchym miejscu, poza zasięgiem dzieci.

Okres trwałości: 24 miesiące od daty produkcji podanej na opakowaniu.

Paleta kolorów

Podkład Gruntujący jest gotowym do użytku wodnym roztworem kopolimeru styrenowo-akrylowego, bez dodatku plastyfikatorów i rozpuszczalników.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium