Farby i akcesoria malarskie renomowanych marek

Mój koszyk

Primacol Korreador Środek Do Usuw Rdzy 1L

W magazynie
Sku:
s7.495CPC0200
Producent:
PRIMACOL

Korreador to środek do usuwania rdzy oraz czyszczenia elementów ze stali i żeliwa. 

11,99 zł
  • Szczegóły
  • Więcej informacji

PRIMACOL KORREADOR ŚRODEK DO USUW RDZY 1L

Korreador to środek do usuwania rdzy oraz czyszczenia elementów ze stali i żeliwa. Szybko i skutecznie usuwa naloty rdzy, plam tłuszczu oraz wielu innych zabrudzeń. Użycie preparatu pozwala na odkręcenie najbardziej opornych i skorodowanych śrub i połączeń gwintowanych. Środek zalecany przed malowaniem skorodowanych elementów oraz powierzchni farbami antykorozyjnymi. Środek odtłuszcza, dzięki czemu zwiększa przyczepność farby.

Sposób użycia: Preparat wlać do szklanego naczynia, zardzewiały przedmiot zanurzyć w środku na czas 2-8 minut. W przypadku odrdzewiania dużych przedmiotów, należy je wstępnie oczyścić z rdzy za pomocą szczotki, a następnie nanosić Korreador za pomocą pędzla. Po usunięciu rdzy przedmiot należy przepłukać wodą i wysuszyć.

Uwaga: Środek stężony o odczynie silnie kwasowym, może działać niszcząco lub pozostawiać plamy na przedmiotach niemetalowych oraz wrażliwych na kwasy (w tym na ubraniach). Płyn powoduje rozpuszczenie wszelkiego rodzaju zapraw cementowych. Należy zwrócić uwagę na to, żeby nie zmywać płynem powierzchni, na których powinna się znajdować zaprawa zawierająca cement, gdyż może to spowodować omyłkowe wymycie zaprawy. Przed wykonaniem czyszczenia należy dokonać próby na małej powierzchni, aby upewnić się że czyszczona powierzchnia nie ulegnie przebarwieniu. Podczas używania środka należy koniecznie stosować rękawice ochronne.

Składowanie: Produkt przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze 5–30oC, w suchym miejscu, nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Okres trwałości: 48 miesiące od daty produkcji.

Więcej informacji
Pojemność 1L
Marki PRIMACOL
Kod Ean 5906340225217
Jednostka miary szt.
Dostawa 24 godziny