Logowanie lub rejestracja
Farby i akcesoria malarskie renomowanych marek
882 753 683
wysylka-dzis
darmowa-dostawa
zwrot-40-dni
top-producenci

Farba DULUX szybka odnowa Meble Kuchenne Biały/Biała 2,5l

Cena: 179,00 zł 179.00
ilość - +
Producent: DULUX
Kod produktu: s7.0065329206
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny

Opis

Farba DULUX szybka odnowa Meble Kuchenne 2,5l

Kolor: Biały/Biała 

Dulux Szybka Odnowa MEBLE KUCHENNE to wodorozcieńczalna farba do renowacyjnego malowania mebli i frontów kuchennych. Jest łatwa w użyciu, ponieważ nie potrzebujesz podkładu. Produkt jest specjalnie dostosowany do malowania mebli i frontów kuchennych i może być stosowany na praktycznie wszystkich powierzchniach. Farba charakteryzuje się wysoką odpornością powłoki na zarysowania, uderzenia i tłuste plamy. Jest łatwa do czyszczenia.

Kolory DULUX szybka odnowa Meble Kuchenne 2,5l:

Grafit

Zalecane narzędzia i sposób malowania farbą 

Farba DULUX szybka odnowa Meble Kuchenne 2,5l

Przed malowaniem dokładnie wymieszaj farbę. Nie rozcieńczaj. Nakładaj 2 warstwy w odstępie 6 godzin. W przypadku kontrastowego podłoża lub intensywnych kolorów może być konieczne nałożenie 3 warstw. Rozprowadzaj równomiernie tak, aby uzyskać jednolitą powłokę. Malowanie wykonuj w temperaturze powyżej +10°C i wilgotności względnej poniżej 80%. Pomalowane powierzchnie mogą być w pełni eksploatowane po 10 dniach. Przed tym czasem należy chronić wymalowaną powierzchnię przed zarysowaniem, zabrudzeniem oraz unikać czyszczenia. Do pielęgnacji wymalowanych powierzchni należy używać łagornych detergentów oraz miękkiej gąbki lub szmatki.

 

Wskazówki i porady

Przygotowanie powierzchni

"Farbę można stosować bezpośrednio na malowaną lub niemalowaną powierzchnię. Odpowiednie przygotowanie malowanej powierzchni jest kluczowe do uzyskania pełnych właściwości produktu. Powierzchnie do malowania muszą być pozbawione uszkodzonych powłok farb, zwarte, czyste, całkowicie suche i odtłuszczone. Przed malowaniem powierzchnie należy dokładnie zmatowić drobnoziarnistym papierem ściernym oraz odpylić. *Na podłoża metalowe wcześniej nie malowane lub mocno skorodowane należy zastosować wstępnie podkład antykorozyjny, np. Dulux Multiprimer."

Czyszczenie

Po zakończeniu malowania narzędzia malarskie umyj wodą.

Przechowywanie

Produkt należy przechowywać i transportować w pozycji pionowej w oryginalnych i szczelnie zamkniętych opakowaniach, w temperaturze powyżej +5°C i poniżej +30°C, w pomieszczeniach zamkniętych, z dala od dzieci.

 

Sprawdź inne farby do renowacji mebli - kliknij tutaj.

Paleta kolorów

DULUX szybka odnowa Meble Kuchenne 0,75l:

DULUX szybka odnowa Meble Kuchenne 2,5l:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium