suma: 0,00 zł do kasy
Logowanie lub rejestracja
Farby i akcesoria malarskie renomowanych marek
882 753 683
wysylka-dzis
darmowa-dostawa
zwrot-40-dni
top-producenci

Bostik Perfect Seal Łazienka Silikon Neutralny Bezbarwny 280ml

Cena: 24,99 zł 24.99
  ( 1 L = 89,25 zł )
ilość - +
Producent: Bostik
Kod produktu: i.dbBOK637168
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny

Opis

Bostik Perfect Seal Łazienka Silikon Neutralny Bezbarwny 280ml

100% SILIKON z neutralnym systemem utwardzania

do uszczelniania połączeń wokół blatów, zlewów, mebli, listew oraz ścian. Cechuje się znakomitą odpornością na rozwój grzybów i pleśni. Jest bezpieczny dla tworzyw i metali, zapewnia doskonały chwyt do większości materiałów stosowanych w budownictwie.

PODŁOŻA: laminaty, metale, akryle, emalia, ceramika, szkło, beton, kamień, gips, drewno, żywice, PS, PU, PCW i inne.

Opakowanie: kartusz 280 ml

Kolor: bezbarwny

 

Zalety Bostik Perfect Seal Łazienka Silikon Neutralny

  • Idealny do wanien i brodzików akrylowych
  • Odporny na grzyby i pleśnie
  • Doskonała przyczepność do większości podłoży
  • Niski skurcz i ubytek masy (równa i gładka fuga bez szkodliwych naprężeń)

 

Zastosowanie Bostik Perfect Seal Łazienka Silikon Neutralny

Do uszczelnień w pomieszczeniach mokrych (łazienki, pralnie, prysznice). Bezpieczny dla delikatnych powierzchni wanien i brodzików akrylowych, armatury sanitarnej, laminatów itp.

RODZAJE POWIERZCHNI

laminaty, metale, akryle, emalia, ceramika, szkło, beton, kamień, gips, drewno, żywice, PS, PU, PCW i inne.

PRZYGOTOWANIE POWIERZCHNI

Powierzchnia czysta, sucha, zwarta, wolna od kurzu, brudu, pyłu, tłuszczu, oleju, smaru, rdzy, luźnych kawałków starych uszczelniaczy, kitów, klejów, łuszczących się powłok malarskich, lakierowych i innych zanieczyszczeń podobnego typu. Podłoża muszą być całkowicie suche.

SPOSÓB UŻYCIA

Zdjąć aplikator, obciąć końcówkę kartusza powyżej gwintu, nałożyć ponownie aplikator i obciąć go pod kątem 30° / 45° na szerokość spoiny. W celu uniknięcia zabrudzeń okolic wypełnianej szczeliny, zabezpieczyć ją po bokach za pomocą malarskiej taśmy maskującej. Taśmę usunąć natychmiast po zakończeniu obróbki fugi. Nanieść spray Bostik Gładka Fuga na świeży uszczelniacz. Fugi wyprofilować za pomocą szpachelki Bostik Perfect Seal. Ponownie nanieść spray i delikatnie wygładzić fugę, w ciągu 8 minut od aplikacji. 

ROZMIARY SPOINY

Głębokość spoiny powinna być zawsze w odpowiedniej proporcji do jej szerokości. Przy szerokości szczeliny do 10 mm ten stosunek powinien wynosić 1:1 (minimalna szerokość i głębokość szczeliny to 5 mm). Dla szczelin szerszych niż 10 mm, głębokość [mm] = (szer. [mm] / 3) + 6 mm.

NARZĘDZIA

Pistolet ręczny lub pneumatyczny

ZUŻYCIE

100 ml / 1 mb fugi o przekroju 10 mm x 10 mm = 100 mm2. Mnożąc szerokość fugi (mm) przez głębokość fugi (mm) otrzymujemy ilość mililitrów / 1 mb. CZYSZCZENIE Świeżo zabrudzone ręce i narzędzia można umyć za pomocą benzyny ekstrakcyjnej.

UWAGI

Zapoznać się z informacjami zawartymi na etykiecie i w karcie bezpieczeństwa produktu. Podczas obróbki i utwardzania należy unikać kontaktu z oparami alkoholi, węglowodorów, środkami czyszczącymi i rozpuszczalnikami. Nie nadaje się do tworzyw miękkich, PP, PE, PTFE i bitumu.

OKRES TRWAŁOŚCI

12 miesięcy od daty produkcji podanej na opakowaniu. Przechowywać w oryginalnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu, w temperaturze od +5°C do +25°C Po użyciu wycisnąć ok 2cm masy i pozostawić do wyschnięcia. Przed ponownym użyciem usunąć utwardzoną masę z aplikatora. Produkt pozostanie przydatny do użycia

 

O marce Bostik

Od ponad wieku producenci z całego świata polegają na marce Bostik w zakresie innowacyjnych rozwiązań z dziedziny klejenia i uszczelniania. Jako światowy lider w produkcji specjalistycznych klejów i uszczelniaczy, firma dostarcza produkty na wielu zróżnicowanych rynkach.

Paleta kolorów

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium