Farby i akcesoria malarskie renomowanych marek

Mój koszyk

Model 1

Jesteśmy polską firmą z prawie 40 letnią tradycją handlową. Od roku 1990 zajmujemy się handlem urządzeniami RTV-AGD, a od 2013 roku jesteśmy partnerem Grupy Polskie Składy Budowlane i oferujemy również produkty remontowo – dekoracyjne. Wychodząc naprzeciw aktualnym potrzebom zakupowym, oprócz tradycyjnego handlu stacjonarnego rozwijamy handel na platformie internetowej. Tak jak przed laty, nadal najważniejszy jest dla nas kontakt z klientem i udzielenie wszelkich informacji o produktach, jakie oferujemy. Równie ważny stał się nadzór nad drogą jaką produkty pokonują by bez zbędnej zwłoki znaleźć się w Państwa domach. Dokładamy najwyższych starań, ale nasze przesyłki były dobrze zabezpieczone i jak najszybciej nadane. Ciągle doskonalimy naszą infrastrukturę i procesy, korzystając również ze spostrzeżeń klientów.
 
Prosimy o opiniowanie przeprowadzonych z nami transakcji, co możliwe jest zarówno bezpośrednio w panelu naszego sklepu jak i na porównywarkach cenowych.
Zapraszamy do kolejnych odwiedzin, bowiem nieustannie trwają prace nad wprowadzaniem kolejnych produktów do naszej oferty.