Farby i akcesoria malarskie renomowanych marek

Mój koszyk

MAGNAT SYPIALNIA POKÓJ DZIECKA ŚNIEŻNOBIAŁA

W magazynie
Sku:
gru_magnat_sypialnia-snieznobiala
Producent:
MAGNAT
MAGNAT SYPIALNIA POKÓJ DZIECKA ŚNIEŻNOBIAŁA dostępna jest w 3 pojemnościach: 2,5L, 5L, 10L. Wszystkie pojemności dostępne są z poziomu tego jednego produktu.
54,99 zł

WYBIERZ OPCJE PRODUKTU:

  • Szczegóły
  • Więcej informacji

 

Farba MAGNAT z serii SYPIALNIA POKÓJ DZIECKA

Magnat Sypialnia Pokój Dziecka to farba, którą wyprodukowano z wykorzystaniem innowacyjnej receptury ANTY FORMALDEHYD FORMUŁA. Farba zawiera innowacyjne składniki wyłapujące z powietrza formaldehyd, zamieniając go podczas procesu chemicznego w niewidoczne cząsteczki pary wodnej, co zapewnia redukcję jego poziomu. Podczas cyrkulacji powietrza cząsteczki pary wodnej usuwane są na zewnątrz pomieszczeń.

 

Zalety farby MAGNAT z serii SYPIALNIA POKÓJ DZIECKA

 

  • prosta aplikacja
  • łatwość usuwania powstałych zabrudzeń
  • doskonałe krycie powierzchni
  • wysoka odporność na szorowanie.

 

MAGNAT SYPIALNIA POKÓJ DZIECKA ŚNIEŻNOBIAŁA SUFIT:

 

Jeśli sufit, to tylko śnieżnobiały. Zastosuj wypróbowane rozwiązanie i ciesz się możliwością doboru kolorowych ścian. Biały kolor, pozwala na nieograniczone kombinacje wnętrz.

Zastosowanie farby MAGNAT z serii SYPIALNIA POKÓJ DZIECKA

Magnat Sypialnia Pokój Dziecka to farba rekomendowana do pomieszczeń, w których spędzamy najwięcej czasu, tj.: sypialnie, pokoje dziecięce, czy powierzchnie biurowe, w których może występować w powietrzu niekorzystnie oddziałujący formaldehyd. Ponadto produkt doskonale sprawdzi się także w kuchni, salonach czy na korytarzach.

 

Kwestie techniczne: MAGNAT z serii SYPIALNIA POKÓJ DZIECKA

Aplikacja:

Metody: pędzel, wałek.

Rozcieńczenie: nie rozcieńczać.

Warunki aplikacji: wszystkie powierzchnie przeznaczone do malowania muszą być suche, temperatura powietrza nie może być niższa niż +10°C i nie wyższa niż +30°C, a wilgotność względna powietrza poniżej 70%.

Malowanie: przed przystąpieniem do malowania farbę należy dokładnie wymieszać. W zależności od chłonności podłoża należy nałożyć 1-2 warstwy MAGNAT SYPIALNIA POKÓJ DZIECKA za pomocą pędzla, wałka lub metodą natrysku. Dla kolorów o szczególnie słabej sile krycia może nastąpić konieczność nałożenia dodatkowych warstw.

Czas schnięcia: w temperaturze +23°C, przy wilgotności względnej powietrza 50%, farba schnie ok. 3 h. Między nakładaniem kolejnych warstw należy zachować co najmniej 2 h odstępu czasu.

Wydajność: do 14m²/l przy jednokrotnym malowaniu.

 


Informacje o producencie

MAGNAT to jedna z czołowych marek na polskim rynku farb. Dostarcza wysokiej jakości produkty, wyznacza trendy, inspiruje i oferuje szereg struktur dekoracyjnych do wnętrz.

Więcej informacji
Marki MAGNAT
Seria Care
Jednostka miary szt.
Dostawa 24 godziny