Logowanie lub rejestracja
Farby i akcesoria malarskie renomowanych marek
882 753 683
wysylka-dzis
darmowa-dostawa-40zl
zwrot-40-dni
top-producenci

Farba Dekoracyjna Moonlight 1L Baza Złota

Cena: 100,15 zł 100.15
ilość - +
Producent: -
Kod produktu: s7.495257635
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny

Opis

Farba dekoracyjna Moonlight 1l baza złota

Moonlight to dekoracyjna farba do wnętrz, która po oświetleniu mieni się tysiącem połyskujących drobinek w odcieniach złota (baza złota) lub srebra (baza srebrna). Dzięki specjalnym dodatkom strukturalnym daje również efekt trójwymiarowości i cieniowania, który przywodzi na myśl widok księżyca w pełni. Poprzez dobór odpowiedniego oświetlenia możemy zintensyfikować wrażenie trójwymiarowości, połyskujących drobinek i metalicznej poświaty. Moonlight jest półprzezroczysty i dzięki temu możemy nałożyć go jako powłokę wierzchnią na ścianę pomalowaną wcześniej farbą lateksową w dowolnym kolorze i w tak prosty sposób odświeżyć i uatrakcyjnić wnętrze domu.

 Wydajność 

10 -15 m²/l w zależności od grubości warstwy i pożądanego efektu końcowego)

 Liczba warstw 

1

 Dotykowy czas schnięcia 

4 – 8 h

 Całkowity czas schnięcia 

min. 24 h

 Mycie narzędzi 

woda z detergentem

 Inne 

jednowarstwowa

 

Przygotowanie podłoża:Podłoże powinno być trwałe, mocne, suche, gładkie, wolne od kurzu, resztek klejów i farb. Świeże tynki mogą być malowane po ok. 4 tygodniach sezonowania. Ubytki i spękania należy naprawić i wyrównać za pomocą masy szpachlowej. Powierzchnię pomalować lateksową farbą do wnętrz np. Decobase w wybranym kolorze.

Sposób użycia:Prace malarskie należy prowadzić w temperaturze otoczenia i podłoża >5°C, unikając bezpośredniego działania na malowaną powierzchnię promieni słonecznych.

Uwaga! W celu zapoznania się z efektem wizualnym i techniką nanoszenia, przed przystąpieniem do właściwego malowania zawsze zaleca się przeprowadzenie próby na testowej powierzchni. Producent nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe użycie produktu.

Przed użyciem farbę dokładnie wymieszać. Uwaga!!! do mieszania nie używać wiertarek szybkoobrotowych, gdyż może nastąpić uszkodzenie pigmentów. Nałożyć niewielką ilość produktu płaskim pędzlem ruchami krzyżowymi na powierzchnię ok. 0.5 m2. Następnie delikatnie rozprowadzić kulki w różnych kierunkach tworząc nieregularne skupiska, starając się jednocześnie nie pozostawiać śladów po pędzlu. Po dopracowaniu wzoru prace powtarzać na kolejnych fragmentach ściany, pamiętając, że łączenia zawsze muszą być wykonane „na mokro”. W trakcie prac malarskich i po ich zakończeniu pomieszczenie wietrzyć do zaniku zapachu.

Ostateczny efekt zależy od inwencji wykonawcy. Można malować również w pionie, poziomie lub na ukos. Produkt można barwić, polecamy stosowanie Kolorantów Primacol decorative.

Składowanie:Przechowywać w temperaturze 5-25oC w suchym miejscu, w szczelnie zamkniętym oryginalnym opakowaniu. Chronić przed mrozem i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Produkt przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Okres trwałości: Data ważności i numer partii produkcyjnej podane są na opakowaniu.

Paleta kolorów

Moonlight to dekoracyjna farba do wnętrz, która po oświetleniu mieni się tysiącem połyskujących drobinek w odcieniach złota (baza złota) lub srebra (baza srebrna).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium