Farby i akcesoria malarskie renomowanych marek

Mój koszyk

Tak, wszystkie oferowane przez nas produkty, są dostępne w naszym magazynie. Wysyłka odbywa się do 24h (nie dotyczy weekendów) po złożeniu zamówienia. Wyjątek stanowią produkty, których status to: „Zapytaj o dostępność”.

W takiej sytuacji, prosimy o mail-a z zapytaniem o interesujący produkt lub kontakt telefoniczny – poinformujemy wtedy Państwa o terminie dostępności towaru.
Opłata za przesyłkę jest naliczana jednorazowo, ale jej wysokość jest uzależniona od wagi paczki. Szczegółowe informacje dotyczące kosztów dostawy, znajdą Państwo w zakładce: „Dostawa”

Niestety nie. Odbiór osobisty towaru, możliwy jest wyłącznie w markecie PSB MRÓWKA w Poznaniu, przy ul. Czarnieckiego 12 w następujących godzinach:

Poniedziałek – sobota (07.00-20.00)
Niedziela (10.00-18.00)

Gdy zamówienie zostanie skompletowane i będzie gotowe do odbioru, otrzymają Państwo e-mail z informacją. Odbiór zamówienia przed potwierdzeniem, nie będzie możliwy.

Wszystkie oferowane przez nas farby, posiadają długie terminy przydatności do użytku. Farby pochodzą z cyklicznych dostaw od producentów – terminy ważności wahają się od 1 roku do nawet 4 lat od daty zakupu.