Farby i akcesoria malarskie renomowanych marek

Mój koszyk

DULUX RAPIDRY .F DO DREWNA METALU i PCV BŁYSZCZĄCA Biały 0,4L

W magazynie
Sku:
s7.005310973
Producent:
DULUX

Dulux Rapidry to najwyższej jakości, szybkoschnąca, wodna farba do drewna, metalu i PCV. Powłoka wysycha w 30 minut. 

Sprawdź pełną ofertę marki Dulux w naszym sklepie: Farby Dulux

20,99 zł
  • Szczegóły
  • Więcej informacji

DULUX RAPIDRY FARBA DO DREWNA METALU i PCV BŁYSZCZĄCA Biały 0,4L

Dulux Rapidry to najwyższej jakości, szybkoschnąca, wodna farba do drewna, metalu i PCV. Powłoka wysycha w 30 minut. Ma łagodny zapach, a jej nowoczesna formuła w krótkim czasie tworzy trwałe, nieżółknące powłoki, odporne na działanie czynników mechanicznych oraz temperatury. Pozwala ona idealnie dopasować różne elementy dekoracyjne, tworząc harmonię i wyjątkowy klimat odnawianego wnętrza. Idealna do: ● okna ● drzwi ● framugi ● półki ● komody ● szafki ● listwy przypodłogowe ● boazerie drewniane ● elementy dekoracyjne ● ramki i ramy ● osłonki na kwiatki ● doniczki nieszkliwione ● kaloryfery ● rurki stalowe

Dane techniczne:

  • 2 warstwy
  • wydajność 14 m2/l
  • czas schnięcia 2-6 h
  • wodna
  • niski poziom zapachu
  • zwiększona trwałość

Przygotowanie powierzchni:

Powierzchnie do malowania muszą być pozbawione uszkodzonych powłok farb, zwarte, czyste, całkowicie suche, odtłuszczone, bez nalotów organicznych oraz zmatowione i odpylone. Nierówności i uszkodzenia powierzchni wypełnij odpowiednią masą szpachlową, a następnie wyrównaj i wygładź. Zagruntuj malowane powierzchnie.

Zalecane narzędzia:

Produkt przystosowany jest do malowania pędzlem, wałkiem lub natryskiem. Nie rozcieńczaj emalii. Nakładaj 2 warstwy farby, w odstępie do 6 godzin od naniesienia poprzedniej warstwy. Nabieraj na wałek lub pędzel obfite i równomierne ilości farby, rozprowadzaj dokładnie do uzyskania równomiernej warstwy.

Przechowywanie:

W oryginalnych i szczelnie zamkniętych opakowaniach, w temperaturze powyżej +5C, w pomieszczeniach zamkniętych, z dala od źródeł ciepła. Uwaga: Produkt wodny. W temperaturach ujemnych ulega trwałemu uszkodzeniu.

 

Sprawdź pełną ofertę marki Dulux w naszym sklepie: Farby Dulux

Więcej informacji
Marki DULUX
Kod Ean 5904078207055
Jednostka miary szt.
Dostawa 24 godziny