Farby Beckers paleta kolorów

04-01-2018

Farby Beckers paleta kolorów to inspirujący zestaw barw – aż 56 kolorów Beckers Designer Colour i 16 Beckers Designer Kitchen & Bathroom. Niesamowite barwy w ciepłych i chłodnych odcieniach, w delikatnych pastelach i energetyzujących, wyrazistych barwach. Wnętrze może być cukierkowo słodkie, kawowe, orzeźwiające jak morska bryza – za każdym razem eleganckie i modne. Zobacz paletę kolorów Farb Beckers.

Beckers Designer Colour paleta

Niesamowita kompozycja barw, autorska kolekcja aż 56 kolorów, starannie opracowanych przez ekspertów marki Beckers. Farby Beckers Designer Colour dostępne są w kolorach stonowanych, delikatnych i eleganckich, a także odważnych i wyrazistych. Paleta kolorów Beckers to wachlarz możliwości – z łatwością wybierzesz kolor do klasycznego salonu, rustykalnej kuchni czy jadalni w stylu glamour.

Paleta posiada najmodniejsze barwy – od delikatnych pasteli, neutralnych kolorów po mocno nasycone, ekspresyjne i wyraziste. W palecie Beckers Designer Colour znajdziesz kolor migdałów, zielonego jabłka, źródlanej wody, różowego cukierka, a nawet gorącej czekolady. Nazwy farb Beckers są bardzo obrazowe i taki też dają efekt. Patrząc na ścianę pomalowaną w kolorze zielonego jabłka przenosisz się do sadu pełnego jabłoni, gdzie w powietrzu unosi się zapach świeżych owoców.

Paleta kolorów Beckers Designer Colour

Aranżacja salonu z farbą Beckers Designer Colour

Pamiętaj jednak! Kolory farb Beckers prezentowane w sklepie internetowym nie są wiernym odzwierciedleniem rzeczywistych kolorów. Dlatego zanim kupisz farbę, sięgnij po próbkę koloru.
Próbka Beckers Designer Colour to tylko 2,99 zł. Zamów tester i bądź pewien, że wybrany kolor będzie idealny https://model1.pl/tester-probka-beckers-designer-colour-56-kolorow

Farby Beckers cena

Sprawdź cenę farb Beckers Designer Colour w naszym sklepie https://model1.pl/beckers-designer-colour-2-5l
Będziesz mógł też dokładniej przyjrzeć się pełnej palecie kolorów.

Beckers Designer Kitchen & Bathroom paleta

Farby do kuchni i łazienki Beckers to niezwykle inspirująca paleta 17 kolorów. Poza wrażeniami estetycznymi posiada szereg właściwości, które idealnie sprawdzają się w kuchni. To farby lateksowe, które są odporne na wilgoć, tworzą filtr nieprzepuszczający tłuszczów oraz zabrudzeń i stanowią barierę powstrzymującą rozwój pleśni i grzybów.

Kuchnia i łazienka będą nie tylko zabezpieczone przed wilgocią i grzybami, ale i pięknie przyozdobione oryginalnymi kolorami ścian. I tutaj mamy najmodniejszy zestaw kolorów: ciepłych, przytulnych i nieco chłodniejszych. Eleganckie odcienie, wyraziste barwy, stonowane i delikatne. Dla każdego coś odpowiedniego. Nie tylko nazwy zaskakują, ale i odpowiadający im kolor robi niesamowite wrażenie. Beckers Designer Kitchen & Bathroom paleta to cukierkowe barwy (karmelowe ciasteczko), ciepłe odcienie (egzotyczna morela), orzeźwiające (morska bryza) i energetyczne (ostry żółty).

Paleta kolorów Kuchnia & Łazienka Beckers Designer Colour

Aranżacja kuchni z farbą Beckers Designer Colour Kitchen & Bathroom

Farby Beckers cena

Sprawdź cenę farb Beckers Designer Kitchen & Bathroom w naszym sklepie https://model1.pl/beckers-designer-kitchen-bathroom-morning-coffee-2-5-l
Będziesz mógł też dokładniej przyjrzeć się pełnej palecie kolorów.