Farba do kuchni Dekoral – na który kolor masz apetyt?

05-12-2017

Kuchnia to pomieszczenie, w którym ściany są szczególnie narażone na podwyższoną wilgotność. Wybierając farbę do malowania kuchni zwróć uwagę na to, czy jest to produkt dedykowany do tego typu miejsc. Powinna tworzyć powłokę, która nie tylko uniemożliwi rozwój pleśni i grzybów, ale również będzie łatwa w utrzymaniu w czystości i jak najbardziej odporna na zabrudzenia.

Firma Dekoral (producent farb do ścian) ma w swojej ofercie specjalną farbę przeznaczoną do malowania kuchni i łazienki – dowiedz się więcej o produkcie, zobacz pełną paletę kolorów i poznaj jej właściwości.

Paleta kolorów Łazienka & Kuchnia Dekoral

Dekoral Łazienka&Kuchnia - poznaj zalety farby

Farba Dekoral Łazienka&Kuchnia:

  • Dostępna jest w 26 inspirujących kolorach.
  • Tworzy powłokę odporną na rozwój grzybów pleśniowych.
  • Jest hydrofobowa.
  • Doskonale kryje i jest łatwa w aplikacji.
  • Ma wysoką odporność na szorowanie i przywieranie zabrudzeń.
  • Zapewnia prawidłową mikrowentylację powierzchni (pozwala „oddychać” ścianie).

Aranżacja kuchni z farbą Dekoral Łazienka & Kuchnia

Farba do kuchni Dekoral – inspirujące kolory

Kolory ścian w kuchni odgrywają ogromną rolę – w tym pomieszczeniu nie tylko tworzą klimat miejsca, ale również mogą wpływać na apetyt. Wielbiciele odważnych rozwiązań z pewnością wybiorą intensywne barwy, soczyste i pełne energii, z kolei miłośnicy tradycyjnych aranżacji postawią na delikatne pastele – odcienie wanilii, szarości czy moreli.

Kolorowe ściany w kuchni - farba Dekoral

Dowiedz się więcej o farbie Dekoral Łazienka&Kuchnia, sprawdź cenę i kolory: https://model1.pl/dekoral-lazienka-kuchnia-2-5-l-kolor-zlocista-morela