Farby i akcesoria malarskie renomowanych marek

Mój koszyk

ŚNIEŻKA SATYNOWA 5L

W magazynie
Sku:
gru_sniezka_satynowa-5l
Producent:
ŚNIEŻKA
ŚNIEŻKA SATYNOWA to farba lateksowa przeznaczona do dekoracyjnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. W tym miejscu możesz zakupić farby Śnieżka Satynowa w każdym z dostępnych kolorów w pojemności 5 L.
41,00 zł

WYBIERZ OPCJE PRODUKTU:

  • Szczegóły
  • Więcej informacji

Farba lateksowa ŚNIEŻKA SATYNOWA 5L

Śnieżka Satynowa to lateksowa farba do wnętrz wyprodukowana przy wykorzystaniu innowacyjnej technologii Teflon™ surface protector oraz najwyższej jakości żywic i pigmentów. Farba przeznaczona jest do dekoracyjno-ochronnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń.

Zalety farby lateksowej ŚNIEŻKA SATYNOWA

  • prosta aplikacja
  • łatwość usuwania powstałych zabrudzeń
  • doskonałe krycie powierzchni
  • wysoka odporność na szorowanie.


Paleta kolorów ŚNIEŻKA SATYNOWA 5L


Zastosowanie farby lateksowej ŚNIEŻKA SATYNOWA

ŚNIEŻKA SATYNOWA to produkt przeznaczony do dekoracyjnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń, zarówno z zapraw cementowych, cementowo-wapiennych, gipsowych, cegły, płyt gipsowo-kartonowych, drewnianych, drewnopochodnych oraz tapet, również tych z włókna szklanego.

ŚNIEŻKA SATYNOWA - JAK STOSOWAĆ

Poniżej kilka kluczowych informacji na temat aplikacji Śnieżki Satynowej.

Metody: pędzel, wałek, natrysk.
Rozcieńczenie: w razie potrzeby rozcieńczyć maksymalnie 10% wodą.
Warunki aplikacji: wszystkie powierzchnie przeznaczone do malowania muszą być suche, temperatura powietrza nie może być niższa niż +10°C i nie wyższa niż +30°C, a wilgotność względna powietrza poniżej 70%.
Malowanie: przed przystąpieniem do malowania farbę należy dokładnie wymieszać. W zależności od chłonności podłoża należy nałożyć 1-2 warstwy ŚNIEŻKA SATYNOWA za pomocą pędzla, wałka lub metodą natrysku. Dla kolorów o szczególnie słabej sile krycia może nastąpić konieczność nałożenia dodatkowych warstw.
Czas schnięcia: w temperaturze +23°C, przy wilgotności względnej powietrza 50%, farba schnie ok. 2 h. Między nakładaniem kolejnych warstw należy zachować co najmniej 2-3 h odstępu czasu.
Wydajność: do 14 m²/L przy jednokrotnym malowaniu.


Producent farb i lakierów Śnieżka S.A. - informacje o producencie

ŚNIEŻKA to jeden z czołowych producentów na polskim rynku farb i lakierów. Marka od 30 lat dostarcza wysokiej jakości produkty, wyznacza trendy, inspiruje i dynamicznie się rozwija.

Więcej informacji
Pojemność 5L
Marki ŚNIEŻKA
Seria Satynowa
Jednostka miary szt.
Dostawa 24 godziny