Farby i akcesoria malarskie renomowanych marek

Mój koszyk

PRIMACOL FARBA MAGNETYCZNA PODKŁADOWA 750 ML

Brak w magazynie
Sku:
s7.495CFW0916
Producent:
PRIMACOL
72,90 zł
  • Szczegóły
  • Więcej informacji

Farba magnetyczna PRIMACOL potrafi sprawić, że ściana uzyskuje właściwości takie, jak powierzchnia lodówki. – przyciąga magnesy. 
Nie zawiera ołowiu, rozpuszczalników ani innych szkodliwych substancji lotnych.

W domu stosując ją, w łatwy sposób można dekorować ściany zdjęciami, literami, pracami plastycznymi dzieci unikając przy tym stosowania pinezek, kleju i taśm, które niszczą i brudzą powierzchnię.

W korytarzu na wydzielonym fragmencie ściany, można umieszczać wiadomości dla współmieszkańców, notatki, korespondencję lub rachunki.

Zastosowanie farby magnetycznej w biurze, salach konferencyjnych oraz szkoleniowych pozwala na uzyskanie dużego i praktycznego obszaru roboczego, gdzie jest potrzeba korzystania z dużych ilości notatek, drukowanych materiałów, wykresów, zestawień. Natomiast zastosowanie jej w sklepie lub salonie sprzedaży pozwoli na wyeksponowanie informacji o promocjach i przecenach dla klientów.

Można ją stosować na wszystkich powierzchniach, które można malować farbami akrylowymi, w tym na powierzchnie cementowe, murowane, płyty gipsowe i gipsowo-kartonowe oraz tynki. Farbę magnetyczną można pokryć farbami powierzchniowymi uzyskując jednolity kolor na ścianie.

Więcej informacji
Marki PRIMACOL
Kod Ean 5906725210753
Jednostka miary szt.
Dostawa 24 godziny