Farby i akcesoria malarskie renomowanych marek

Mój koszyk

PRIMACOL FARBA DEKORACYJNA SILVER SAND 1 L LISBONA S6

W magazynie
Sku:
s7.49549753
Producent:
PRIMACOL
79,90 zł
  • Szczegóły
  • Więcej informacji

Farba PRIMACOL z serii DEKORACYJNA SILVER SAND

PRIMACOL FARBA DEKORACYJNA SILVER SAND to produkt strukturalny, który pozwala   tworzyć kreatywne zdobienia. Powierzchnie pokryte farbą dekoracyjną SILVER SAND mienią się perłowymi refleksami w zależności od kąta padania światła (zarówno sztucznego, jak i naturalnego), tworząc tym samym trójwymiarowy efekt głębi. Silver Sand zawiera specjalistyczne dodatki strukturalne, które w trakcie aplikacji tworzą wzór przypominający rozsypany wiatrem piasek.

 

Zalety farby PRIMACOL z serii DEKORACYJNA SILVER SAND

  • jednowarstwowość
  • efekt rozwianego wiatrem piasku
  • doskonałe krycie powierzchni
  • strukturalność.

 

Kolor farby PRIMACOL z serii DEKORACYJNA SILVER SAND

PRIMACOL DEKORACYJNA SILVER SAND LISBONA:

 

Lizbona to największe miasto Portugalii. Niech klimat gorących wspomnień zostanie z tobą na zawsze. Użyj jasnej farby do wydobycia pięknych chwil i daj się ponieść chwili zapomnienia.

 

 

 

 

ValenciaBarcelonaBravaBiancaLisbonaCartagenaMalaga

Zastosowanie farby PRIMACOL z serii DEKORACYJNA SILVER SAND

Farba PRIMACOL z serii DEKORACYJNA SILVER SAND to produkt przeznaczony do malowania ścian i sufitów wewnątrz obiektów. Doskonale sprawdza się w salonach, pokojach dziennych, korytarzach, jak również w salach konferencyjnych, hotelach czy restauracjach.  Oryginalna i delikatna struktura zapewnia niepowtarzalną dekorację w każdym wnętrzu. Farba jest dostępna w palecie gotowych kolorów oraz w formie bazy do zabarwiania, np. za pomocą kolorantów Primacol Decorative.

 

Kwestie techniczne: PRIMACOL z serii DEKORACYJNA SILVER SAND

Aplikacja:

Metody: pędzel, wałek.

Rozcieńczenie: nie rozcieńczać.

Warunki aplikacji: wszystkie powierzchnie przeznaczone do malowania muszą być suche, temperatura powietrza nie może być niższa niż +5°C.

Malowanie: przed przystąpieniem do malowania farbę należy dokładnie wymieszać. W zależności od chłonności podłoża należy nałożyć 1 warstwę PRIMACOL FARBA DEKORACYJNA SILVER SAND za pomocą pędzla, wałka.

Czas schnięcia: w temperaturze +20°C, przy wilgotności względnej powietrza 50%, farba schnie powierzchniowo ok. 4-8 h.

Wydajność: do 15 m2/l przy jednej warstwie.

 


Informacje o producencie

PRIMACOL to jeden z czołowych producentów, który dostarcza kompletną ofertę wysokiej jakości farb z przeznaczeniem do malowania ochronno-dekoracyjnego. Nieprzerwanie udoskonalana formuła produktów pozwala spełniać oczekiwania konsumentów od lat.

Więcej informacji
Marki PRIMACOL
Kod Ean 5906725249753
Jednostka miary szt.
Dostawa 24 godziny