Farby i akcesoria malarskie renomowanych marek

Mój koszyk

MAGNAT Refresh Grunt i Farba 2w1 Biały 10L

Brak w magazynie
Sku:
1192-10000-00001-00
Producent:
Nie
Magnat Refresh Grunt i Farba 2w1 to szybsze malowanie bez gruntowania! Dzięki zastosowaniu innowacyjnej formuły łączy ona w sobie zalety farby nawierzchniowej oraz farby podkładowej. Prezentowany produkt ma pojemność 10L Data ważności i nr opakowania na opakowaniu.
150,90 zł
  • Szczegóły
  • Więcej informacji

Magnat Refresh Grunt i Farba 2w1

Magnat Refresh Grunt i Farba 2w1 to wysokiej jakości lateksowa farba do malowania wnętrz. Zastosowanie innowacyjnej formuły pozwoliło na łącznie w sobie zalet farby nawierzchniowej oraz farby podkładowej. Umożliwia to przygotowanie idealnej warstwy finalnej, poprzez odcięcie istniejącego koloru na malowanej powierzchni, wyrównanie chłonności czy optyczne zniwelowanie drobnych różnic w fakturze podłoża. Dzięki idealnemu kryciu oraz braku chlapania podczas malowania MAGNAT REFRESH jest bardzo łatwy w użyciu. Ponadto farba ma właściwości hipoalergiczne*** oraz cechuje się antystatycznością, co oznacza ograniczenie przyciągania kurzu do pomalowanych powierzchni.

Farba Magnat Refresh Grunt i Farba 2w1 jest szczególnie polecana do malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych, w budynkach służby zdrowia oraz w budynkach oświaty, a także w pomieszczeniach przeznaczonych do przechowywania produktów żywnościowych (pozbawionych bezpośredniego kontaktu z farbą). Idealnie nadaje się do dekoracyjno-ochronnego malowania powierzchni cementowych, cementowo-wapiennych, gipsowych, gipsowo-kartonowych oraz tapet z włókna szklanego.

***Farba ma pełne właściwości hipoalergiczne po całkowitym wyschnięciu pomalowanej powierzchni i dokładnym wywietrzeniu pomieszczenia.

 

Cechy Magnat Refresh Grunt i Farba 2w1:

  • Ujednolica chłonność i optycznie wyrównuje podłoże
  • Skraca czas malowania ścian i sufitów**
  • Nie chlapie podczas malowania, łatwa aplikacja
  • Antystatyczna - zmniejszone przywieranie kurzu
  • Hipoalergiczna
  • Idealne krycie, doskonała wydajność do 12m²/L

**Zamiast zwyczajowo stosowanej 1 warstwy farby podkładowej i 2 warstw farby nawierzchniowej wystarcza tylko nałożenie do 2 warstw farby MAGNAT REFRESH

 

SPOSÓB STOSOWANIA Magnat Refresh Grunt i Farba 2w1:

Przygotowanie – podłoże przeznaczone do malowania powinno być wysezonowane, trwałe, suche, czyste, bez kurzu, zatłuszczeń. Powierzchnie nowe, nowo szpachlowane (zależnie od rodzaju podłoża) powinny być zagruntowane właściwym dla nich preparatem gruntującym. Powłoki farb klejowych, wapiennych, łuszczące się oraz warstwy starej farby źle przyczepne - usunąć. Dobrej jakości powłoki farb emulsyjnych umyć wodą z dodatkiem mydła malarskiego. Nierówności oraz spękania wyrównać odpowiednią wewnętrzną masą szpachlową ACRYL-PUTZ® i pomalować odpowiednim preparatem ACRYL-PUTZ®. Plamy z zacieków wodnych, nikotyny, oleju zamalować farbą Śnieżka ZACIEKI-PLAMY. Podłoża luźno związane, mocno chłonne i skredowane zagruntować odpowiednim preparatem ACRYL-PUTZ®. Tapety z włókna szklanego malować bezpośrednio farbą lub zastosować się do innych zaleceń producenta. Należy pamiętać, że właściwe przygotowanie podłoża i użycie zalecanych narzędzi przyczynia się do uzyskania wysokiej wydajności farby.

Malowanie – farbę dokładnie wymieszać, nie rozcieńczać wodą. Nie należy dodawać wapna oraz mieszać z farbami emulsyjnymi innego typu. Nakładać 1 -2 warstwy pędzlem, wałkiem MAGNAT (naturalnym, sznurkowym o długości włosia 10-19 mm). Nanosić starannie i równomiernie taką samą ilość farby na jednostkową powierzchnię ściany lub sufitu. Ostatnie pociągnięcia wałkiem wykonywać w jednym kierunku. Kolejną warstwę farby nanosić po min. 2 godz. Powłoka farby uzyskuje pełne właściwości wytrzymałościowe po 28 dniach od zakończenia prac malarskich.

Szczegółowe informacje zawarte są w karcie technicznej i na www.magnatfarby.pl.

WYDAJNOŚĆ:
Do 12 m²/l (do 30 m² z opakowania 2,5l) przy jednokrotnym malowaniu.
Data ważności i nr partii na opakowaniu.

Wszystkie potrzebne Narzędzia do malowania znajdziesz klikając tutaj

Więcej informacji
Kolor Magnat C45 Biały
Pojemność 10L
Kod Ean 5903973153900