Farby i akcesoria malarskie renomowanych marek

Mój koszyk

MAGNAT MAGNETYCZNA FARBA TABLICOWA 750ML CZARNY

W magazynie
Sku:
q6177007500000200
Producent:
MAGNAT
99,90 zł
  • Szczegóły
  • Więcej informacji

Magnat Magnetyczna Farba Tablicowa to wodorozcieńczalna, matowa farba, pozwalająca przygotować powierzchnię przyciągającą magnesy, oraz pisać po niej kredą. Tworzy trwałe i odporne na wielokrotne zmywanie powłoki.
Produkt charakteryzuje się znikomym zapachem i jest w pełni bezpieczny dla otoczenia.

Z pomocą Magnetycznej Farby Tablicowej w łatwy sposób można dekorować ściany i meble zdjęciami, literkami, unikając stosowania pinezek, kleju czy taśmy, dzięki czemu nie niszczymy malowanych miejsc. Farba doskonale sprawdza się w biurach i salach konferencyjnych, gdzie pomalowane nią powierzchnie są idealnym miejscem dla rysunków, notatek czy wykresów.

ZASTOSOWANIE

Magnat Magnetyczna Farba Tablicowa tworzy powierzchnie po których można pisać i rysować kredą oraz przyczepiać magnesy (najlepiej używać magnesów neodymowych). Jeśli uniwersalna - idealnie nadaje się do malowania powierzchni cementowych, cementowo-wapiennych, gipsowych, gipsowo-kartonowych, drewnianych, drewnopodobnych oraz tapet. Polecana m.in. do biur, restauracji, warsztatów, pokoi dziecięcych oraz kuchni., gdzie ściana pomalowana farba Magnat pozwoli przygotować miejsce na kreatywne notatki i pomysły (stworzy nie tylko funkcjonalną powierzchnie użytkową, ale również interesujący efekt dekoracyjny o malowanym wykończeniu.

WYDAJNOŚĆ

Przy jednokrotnym malowaniu : ok. 5 m 2/l

ZALETY

+ 2 W 1 - ŁACZY ZALETY FARBY MAGNETYCZNEJ I TABLICOWEJ
+ IDEALNIE NA RÓŻNORODNE KOLORY
+ DUŻA SIŁA PRZYCIĄGANIA MAGNESÓW
+ ŁATWA APLIKACJA I OPTYMALNA WYDAJNOŚĆ

Więcej informacji
Marki MAGNAT
Kod Ean 5903973162575
Jednostka miary szt.
Dostawa 24 godziny