Farby i akcesoria malarskie renomowanych marek

Mój koszyk

FOX FARBA dekoracyjna DIAMENTO 1L

W magazynie
Sku:
gru_fox_dekoracyjna_diamento
Producent:
FOX DEKORATOR
82,90 zł

WYBIERZ OPCJE PRODUKTU:

  • Szczegóły
  • Więcej informacji

Efekt połyskujących diamentów – zastosowanie metalicznych wypełniaczy pozwala uzyskać przestrzenną dekorację, która nadaje efekt lustrzanego iskrzenia.

Farba DIAMENTO służy do dekoracyjnego malowania ścian i sufitów pomieszczeń wewnątrz budynków. Pozwala na aranżację zarówno pomieszczeń nowoczesnych jak i klasycznych. Rekomendowana jest zwłaszcza do pokojów, salonów, korytarzy w budownictwie mieszkaniowym, a także do sal restauracyjnych lub konferencyjnych, holów i korytarzy hotelowych.

 

DIAMENTO produkowana jest na bazie wysokogatunkowej dyspersji z dodatkiem wyselekcjonowanych środków pomocniczych oraz specjalnych wypełniaczy metalicznych. Efekt połyskujących diamentów – zastosowanie metalicznych wypełniaczy pozwala uzyskać przestrzenną dekorację, która nadaje efekt lustrzanego iskrzenia. Jest odporna na wielokrotne mycie.

Gotowa do użycia – nie wymaga dodatkowego przygotowania. Ekologiczna, wodorozcieńczalna. Posiada doskonałe parametry aplikacyjne. Czas wykonania efektu jest bardzo krótki.

Szybkoschnąca – wysycha w ciągu ok. 2 godzin, pozwala na użytkowanie pomieszczenia już po 12 godzinach.

 

Występuje w 7 gotowych kolorach - Uran, Wenus, Luna, Terra, Mars, Carbon, Gold.

 

Etapy wykonania efektu:

Więcej informacji
Marki FOX DEKORATOR