Farby i akcesoria malarskie renomowanych marek

Mój koszyk

FOX DEKORATOR WOSK DEKORACYJNY 0,5 KG

W magazynie
Sku:
n.3099PL
Producent:
FOX DEKORATOR
37,99 zł
  • Szczegóły
  • Więcej informacji

WOSK DEKORACYJNY to dyspersyjny, powierzchniowy preparat impregnujący. Po nałożeniu i wypolerowaniu, pogłębia połysk i kolor, podkreślając uzyskany efekt dekoracyjny. Impregnujący i zabezpieczający preparat w postaci pasty, który daje dodatkowy połysk i ułatwia dalszą pielęgnację powierzchni uzyskanych za pomocą Stiuku Klasycznego i Stiuku Wapiennego FOX.

WŁAŚCIWOŚCI

tworzy transparentną powłokę

nadaje połysk

zabezpiecza przed zabrudzeniami

ułatwia pielęgnację powierzchni

podkreśla efekt dekoracyjny

zachowuje oryginalny kolor stiuku

NAKŁADANIE - Przygotowanie podłoża:

Podłoże powinno być dostatecznie nośne, wysezonowane, oczyszczone z warstw mogących osłabić przyczepność produktu, zwłaszcza z kurzu, brudu, wapna, olejów, tłuszczów, resztek farb i innych. Podłoże musi być całkowicie wysuszone.

Przygotowanie produktu:

Produkt jest gotowy do użycia. Przed rozpoczęciem pracy należy całość dokładnie wymieszać w celu ujednolicenia konsystencji.

Nakładanie:

WOSK DEKORACYJNY FOX DEKORATOR należy nanosić przy użyciu pacy, szpachelki lub szmatki. Strukturalne efekty dekoracyjne woskujemy przy użyciu pacy, równomiernie rozprowadzając wosk na całą powierzchnię.

Nanieść niewielką ilość wosku na krawędź pacy, nakładać na powierzchnię 0,5 do 0,7 m2 i równomiernie rozprowadzić cienką warstwę. Kiedy delikatnie przysycha należy polerować krawędzią pacy lub przy użyciu miękkiego tamponu bawełnianego. Po wypolerowaniu jednej części przechodzimy do nakładania i polerowania następnej, aż do całkowitego pokrycia powierzchni.

ZUŻYCIE

Średnio zużywa się 0,016 kg/m² (0,5kg produktu daje ok.30m2 dekoracji). Wydajność zależy od struktury i chłonności podłoża, od sposobu jego przygotowania, od zamierzonego efektu dekoracyjnego, od doświadczenia wykonawcy, od grubości warstwy, od wybranej metody aplikacyjnej.

OPAKOWANIA

Wiadro plastikowe 0,5 kg

DANE TECHNICZNE

Temperatura stosowania od +5 oC do +30 oC
Ilość warstw 1 – 2
Czas schnięcia suchość dotykowa po ok. 2 h
Nanoszenie kolejnej warstwy po upływie 4 h
Rozcieńczalnik woda; w razie potrzeby rozcieńczyć czystą wodą w ilości 5 – 10 %
Ważność 24 miesiące

WYMAGANIA TECHNICZNE

WOSK DEKORACYJNY posiada Atest Higieniczny PZH.

Więcej informacji
Marki FOX DEKORATOR
Kod Ean 5907623030993
Jednostka miary szt.
Dostawa 24 godziny