Farby Tikkurila opinie

30-11-2017

Dziś chyba każdy przed zakupem szuka opinii na temat produktu. To zrozumiałe, chcesz wiedzieć czy produkt, którego zamierzasz kupić jest wart ceny. Szukasz porad na forach, bo potrzebujesz rzetelnych informacji, a nie reklamowych tekstów. Dlatego przygotowaliśmy wpis - farby Tikkurila opinie. Na forach dzielą się swoim spostrzeżeniem zwykli klienci, którzy nie reklamują, a chcą pomóc, doradzić, podzielić się wiedzą I doświadczeniem.

Opinie o farbie Tikkurila

Poniższe opinie o farbie Tikkurila pochodzą z najpopularniejszych forów, w tym budowlano-remontowych. Wybraliśmy najbardziej pożyteczne opinie, z rozbudowanymi opisami. Unikaliśmy krótkich i mało mówiących opinii o farbie Tikkurila typu: “Gorąco polecam”, “Produkt dobrej jakości”. Bo chyba drogi użytkowniku, wpisując w wyszukiwarkę frazę: Farby Tikkurila opinie, nie o takie informacje Ci chodziło? Prawda? Zatem czytaj poniżej:

"Ja malowałam 4 i pół roku temu i znakomicie trzyma. Nie wiem jak teraz, ale wtedy była ok. 1/3 tańsza od reklamowanego naówczas Duluxa. Bardzo dobrze kryje, niemniej trzeba odczekać przynajmniej 1 dzień między 1-wszą a drugą warstwą do wyschnięcia. Gdy pierwsza warstwa jeszcze nie wyschła wówczas przykleja się do wałka i schodzi przy powtórnym malowaniu, 2-giej warstwie. I chyba jest rzeczywiście antystatyczna, bo u nas prawie w ogóle mimo tego czasu nie widać kurzu."

Źródło: http://forum.muratordom.pl

Autor: ewa_gajewska  

"Ja mam tikurilę półmat - super wygląda - jest u mnie na ścianach już 6 rok.
W tym roku jeden pokój ( syna) był malowany ponownie tą samą farbą ( zachowałam mr kolorów) nie zamieniłabym na żadną inną. Biała tikurilla i kolorek tez ich – mieszają. Wydajna dokładnie tak jak piszą na opakowaniu nie ma potrzeby kupowania więcej."

Źródło: http://forum.muratordom.pl/showthread.php?25081-TIKKURILA-farba-farby-opinie-kolory-rodzaje-malowanie/page6

Autor: Teska REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE

"Ja malowałam fińską Tikkurillą i jestem zachwycona. Super wydajność i zmywalność! Farba na lata (o ile się kolor nie znudzi). Polecam." 

Źródło: https://f.kafeteria.pl/
Autor: Hielke

"Zabrzmi jak slogan reklamowy (nie mam nic wspólnego z ową firma) ale mogę w 100% polecić farbę tikkurilla – satysfakcja gwarantowana – niesmowita wydajnosc, u mnie w szczególnosci sprawdziłą sie półmatowa farba do kuchni (zmywam bez problemu tłuszcz ze sciany ktory pryska podczas smazenia – na niewielkim odcinku ale doprowadzało mnie to do szewskiej pasji), polecam polecam i jeszcze raz polecam." 

Źródło: https://www.rodzice.pl
Autor:qulka

"polecam!!!! całe mieszkanie mam w Tikkurili. W sylwestra Piotrkowi wystrzelił szampan na ściany tikkurila się nie dała."

Źródło: https://www.rodzice.pl
Autor:klucha

"Ja mam tikurilę i sobię chwalę. Można trzeć i trzeć a farba wciąż pozostaje na ścianie. W porównaniu z benjaminem jest zdaje się sporo tańsza a moim zdaniem w zupełności daje radę." 

Źródło: https://www.goldenline.pl
Autor:Marcin Parszau Programista

"Wśród fachowców farba lateksowa Tikkurila Optiva 5 Matt ceniona jest za wysoką jakość i wydajność, jednak równocześnie gani się ją za dość wysoką cenę – o ile na produkcie sprzedawanym w opakowaniu o mniejszej pojemności jeszcze tak dosadnie tego nie widać, o tyle za kwotę niespełna 300 złotych, jaką życzy sobie producent za opakowanie 9 litrowe, kupić możemy równie dobry produkt, ale w opakowaniu 20 litrowym – dwukrotnie większym. Opisywany wariant kosztować nas z kolei będzie dokładnie 30 złotych i 55 groszy (najtańsza znaleziona oferta w Internecie – w sklepach do kilku złotych droższa). Ocena ogólna – piątka z minusem za cenę." 

Źródło: https://123budujemy.pl

"Wszystkie ściany wewnętrzne w naszym domu są pomalowane farbą Tikkurila, bardzo porządny produkt." 

Źródło: http://forum.muratordom.pl
Autor: rafał
… stały bywalec na forum, 447 postów

Wszystkie powyższe opinie dotyczą farb Tikkurila. Na tej stronie możesz poznać produkt https://model1.pl/producenci/tikkurila

Możesz nas zapytać o farby Tikkurila https://model1.pl/contact

Farby Tikkurila